Школа офіціантів

  • 10.12.2014 — 31.01.2015
  • Бизнес-тренер: Лук’янов Володимир, Новикова Олена


Що таке " сервіс" і навіщо йому вчитися? Хто такий офіціант : подавальник їжі або професіонал , який створює настрій Гостю? Як збільшити розмір своїх чайових ? Які техніки і методи продажу використовуються при спілкуванні з гостем ? Що таке "ресторан" ? Хто такий Гість і як навчитися з ним спілкуватися ? Як діяти при конфліктній ситуації ? Відповіді на ці та багато інших питань можна знайти в нашій Школі Офіціантів " MR. Bar + " .

Школа Офіціантів " MR. Bar + " - новий учасник на ринку підготовки персоналу. Ми запрошуємо всіх бажаючих на курси офіціантів, курси барменів і курси менеджерів . Навчання проходить як у Вінниці , так і в регіонах. По закінченню курсів ми запропонуємо Вам пройти практику з подальшим працевлаштуванням в одному із закладів м. Вінниця : клуб , ресторан , кафе .

Наші плюси - всі тренінги та курси проходять на базі працюючого АРТ- ПАБУ ( ART PUB ) " BEER & BLUES ", навчання проводять кращі фахівці - ЛУК’ЯНОВ ВОЛОДИМИР та НОВІКОВА ОЛЕНА за спеціально розробленою модернізованою програмою. Таким чином, всі учні відразу потрапляють в неповторну атмосферу бурхливого ​​ресторанного життя , зі своїми секретами і нюансами, стресовими ситуаціями та унікальними рішеннями багатьох професійних питань.

КУРСИ ОФІЦІАНТІВ

Офіціант ресторану, кафе
Академічних годин - 18
Навчальних днів - 7
Індивідуальні заняття - 1800 грн.
Заняття в групі ( від 3х чоловік) - 600 грн / чол.
Практика та працевлаштування - надається * .

Програма навчання « Офіціант » базується на класичних правилах обслуговування. Групи проходять повний курс лекцій та тренінгів по сервісу , необхідних для адаптації на діючому підприємстві.

Паралельно з теоретичним курсом , проводяться практичні заняття з повною імітацією обслуговування. Значна увага приділяється психології взаємовідносин у колективі, так як на даному етапі це дуже важливий фактор для підвищення рівня сервісу в ресторанному бізнесі.

КУРСИ БАРМЕНІВ
 

Бармен ресторану, кафе
Академічних годин - 36
Навчальних днів - 12
Індивідуальні заняття (необхідно погоджувати з викладачами) - 10 000 грн.
Заняття в групі ( від 3х чоловік) - 2000 грн.
Практика та працевлаштування - надається * .

* По закінченню навчання працевлаштуємо згідно з рівнем знань і вмінь.