Вінницький сервіс перевірятимуть «Таємні покупці».

  • 12.09.2013

Невдовзі Вінниця матиме свою програму "Сервісу по-вінницьки", за якою "таємні покупці" зможуть перевіряти сервіс, який надають вінницькі підприємці. Також проводитимуться рейди з перевірками та опитування покупців.

За проектом "Сервісу по-вінницьки", підприємців каратимуть за недобросовісне виконання своїх обов'язків. Покарання передбачатиме висвітлення недоліків роботи у ЗМІ.  

Програма передбачатиме три методи оцінки якості. Це опитування покупців, проведення рейдів й перевірок, а також робота «таємних покупців». Особливо великі надії розробники програми покладають на останній метод. 

Наразі між міською владою та підприємцями проходить обговорення проекту. Вінницькі бізнесмени, що входять до Ради підприємців вже встигли висловити свою думку.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день, на місцевому рівні, міська влада практично немає повноважень втручатись у діяльність ресторанів, кафе, торгівельних центрів, ринків, готелів, магазинів, та інших закладів. Новий проект допоможе налагодити роботу підприємців з міською владою. А також покращить якість роботи персоналу в приватних закладах.

Програма проекту «Сервіс по-вінницьки» обговорюватиметься до 1 вересня 2013 року. Ознайомитись з ним можна на сайті Вінницької міської ради.

http://20minut.ua