Куди рухається наш ринок праці

  • 29.01.2019

Україна за останні пару років зіштовхнулася із нестачею кадрів. Ми усі вважаємо, що така ситуація тільки  у нас в місті чи у нас в країні. Але це далеко не так. Я працюю у сфері HR з 2008 року та спостерігала і відчувала усі трансформації з кадрами. 
Ми, країна пострадянського простор. Багато керівників родились та навчались у радянському союзі Потім перебудова і т.д. Тоді питання з кадрами було інше – роботодавці диктували умови, а працівник якщо хоче щось їсти, то йде на роботу - тому що іншого виходу немає. Тому що, працювати на державу - честь. 
На сьогоднішній день ми прийшли до ситуації, коли працівник починає собі дозволяти обирати комфортні умови, потрібний дохід та роботу по душі. Ця ситуація виникла завдяки різним факторам і розвитку в тому числі. Щодо заробітної плати, то вона має бути достойна та відповідна до затрачених зусиль та результату. Не буде вже як раніше, коли люди приходили робити безкоштовно за ідею.  
Потрібно зрозуміти таку формулу :
 Робота дорівнює гроші. Гарна робота дорівнює гарні гроші.  
А інакше то є хобі, волонтерство, благодійність і т.п.
Але чомусь власники забувають про те, що їх бізнес це їх бізнес . То є мрія саме людини , яка створила цю справу. Для працівника, який прийшов до вас працювати, це чужа мрія і чужий  бізнес. У них є своя мрія і свої цілі. І бідкатись на те, що люди прийшли та хочуть отримувати кошти за свою роботу, не треба. Це є нормально, коли людина прийшла саме заробляти, а не допомагати вам безкоштовно. Інше питання - кого ви собі обираєте, та чи можуть працівники  робити ту роботу, на яку ви їх наймаєте і давати результат, який ви очікуєте. Для цього існують ситеми оцінки персоналу на етапі підбору. А далі вступають в гру інструменти управління персоналом, але ж знову таки систематичні та послідовні і ті які підходять до сьогоднішніх реалій. 
Так от з приводу дефіциту кадрів в Україні. Така ситуація вже давно є у всьому світі. І з цим  не потрібно боротися. Потрібно працювати в цих умовах. Так, маємо перебудовувати систему управління, підхід до підбору персоналу, до пошуку і т.д. Але світ не стоїть на місті ми          розвиваємось і це є чудово. Покоління, яке зараз вийшло на ринок праці, прекрасне. Навчіться з ним працювати. І ви будете приємно вражені результатами. 
Трохи HR статистики за 2018 рік.
За даними досліджень Jobvite – 67% рекрутерів світу вважають нехватку кваліфікованих та досвідчених кандидатів самою великою проблемою при наймі. 
За даними досліджень MonePowerGroup закривати позиції стає все важче- світовий дефіцит кадрів досяг 12-річного максимуму. та 45% роботодавців світу жаліються, що не знаходять людей з необхідними навиками. 
Тому, не тільки у нас і не тільки з нами. 
Велику роль грає покоління, яке зараз на ринку праці. Поміркуйте про те-коли вони родилися, в який час жили, як їх виховували – ви зрозумієте, що їм прививали інші цінності, пріоритети, погляд на життя  та можливості заробітку. Тим паче при стрімкому технологічному розвитку. 
А щодо некваліфікованого персоналу, який приходить до нас. Ми всюди чули - не важливо, чому тебе навчали у вузі, зараз забудь все ми будемо тебе навчати по іншому. Дипломи практично ніхто не дивиться, а додаток до диплому тим паче. Ми роками породжували халявщиків, які стояли на обліку в ЦЗ підписуючи їм бетлики, що вони нам не підходять. Не подавали реальні звіти у ЦЗ про необхідний нам персонал, як наслідок статистика затребуваних професій була не вірна і багато спеціальностей у вузах скорочувалась. Ми самі породили, те що зараз маємо. Я не буду зачіпати тему міграції працівників, так вона існує. Це ринкові умови праці з якими нам потрібно навчитись працювати. 
Так ми знаємо, яка система у наших вузах. Не всі дійсно дають знання, які можна використовувати на практиці в сьогоднішніх умовах. Тому деякі вузи та підприємства об’єднуються і  проводять навчання разом задля того, щоб потім відібрати студентів собі на роботу. Деякі вузи запрошують до процесу навчання працюючих спеціалістів на систематичній постійній умові. Підприємства відкривають свої навчальні програми, щоб одразу навчати перед тим, як прийняти кандидата у штат. Повертаючись до теорії поколінь - подача інформації та підхід до навчання мають бути для них трохи інші тому, що вони інші. Не можна однаково навчати 2000 років.
Співпраця, а не протистаяння дають хороші результати.
 Світ розвивається. Ми -разом з ним. Не зупиняйтеся! 

Стартував набір в школу HR директорів, початок занять 26 лютого 
Ви отримуєте усі необхідні знання, котрі  допоможут зробити впевнені кроки у сфері HR
З кожним днем ця професія стає більш потрібна бізнесу та перспективна
Так чому б вам не стати успішнішими

За 12 модулів ви навчитесь::
-системному рекрутингу;
-будувати бізнес-процеси;
-складати та користуватись організаційною схемою;
-кадровому діловодству;
-оцінювати персонал;
-управляти;
-розробляти системи мотивацій;
-ораторському мистецтву;


Програма HR school   - http://clc.am/Mscj9w
Реєстрація https://goo.gl/EyFajR
Про тренера https://goo.gl/NqQzYg
Телефонуйте 0633003023, 067 50274 90, 0674302352